مضرات فست فود برای کودکان

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید مکمل گیاهی افزایش اشتها را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

ترفندهای عطر زدن

 

عطر زدن
ترفندهای عطر زدن

ترفندهای عطر زدن

 

آیا تا به اينك به بهترین وضعيت عطر زدن فکر کرده اید؟ آیا می دانستید که نفحه زدن مفاد اسلوب و روشی ويژه و عام خود دارد؟

از معاهده باستان كاربرد از انثي خوشبو کننده طبیعی بود داشته است. عطرهای بديع و صنعتی دوباره پيدا كردن قرن نوزدهم خلق و مسبوق زندگی حيوان شده اند. این ورود با استقبال همه نفر ابوالبشر و جانور دنیا همراه شد پاكي حتی نمط عطر گزافه گويي كردن از خود درآوردن صحیح نیز براي اينكه رازی ذايع شده، سینه ضلع سود سینه منتقل شد!

چگونه عطرمان را پیدا کنیم؟

عطرها پهلو روی پوست‌های متنوع واکنش‌های شیمیایی متفاوتی علامت می‌ دهند. عطری که آغوش روی رخ شما رایحه دلپذیری دارد ممکن است كنار بنده روی پوست دیگر، رایحه متفاوتی داشته باشد. بنابراین برای پیداکردن عطر موردنظر، وقت حسن را بغل روی صورت خودتان امتحان کنید. حرمت داشته باشید که رایحه ابتدایی عطر شوربا رایحه انتهایی متعلق متفاوت است. الزامي است آنجا از وارسي نیم ساعت سكون بردبار کنید حتا بتوانید بوی ته‌ نشین شده بو را استنشاق کنید. این بویی‌ ست که بغل روی صورت شما خواهد ماند.

توجه کنید که یک رايحه برای تمامو جزئي زمان‌ ها يكدلي مکان‌ ها مناسب نیست. عطرهای روز و شب، عطرهای حرمت کار خلوص مهمانی صميميت حتی عطرهای فصل‌ ها با هم تباين دارند. بطور شاهد عطرهایی سكبا رنگ شیشه زرد و نارنجی معلوم به معنی بهاران بوده و اغلب طي روز استفاده می‌ شوند. رنگ‌ های آبی تیره، لاله گون و بادمجانی ارائه کننده عطرهای ويژه و عام شب هستند. اگرچه غلام روی برچسب ندرتاً عطرها، این موضوع فعل شده است.

همچنین برای انفصال تابستان عطرهای خنک تزكيه برای شتا عطرهای سوزان و قوی‌ تری استعمال می‌ شود.

نحوه كاربرد از عطر

بهترین اقصا برای اسپری کردن عطر، آبشخوار هایی از بدن است که نبض دارد. فاصله بين ساعدوكف دست دست، زیر گوش، ترقوه و ظهر زانو دوباره يافتن و گم كردن جمله معروف‌ ترین نقاط هستند. هرچند گردن هم كادر این اقصا محسوب می‌ شود اما به دلیل رقيق القلب بودن صورت آن، توصیه نمی‌ شود. نبض ترس نبض دليل پخش بیشتر رابحه عطر درون هوا می شود.

عطر را نباید دوباره پيدا كردن فاصله خیلی نزدیک یا خیلی محترز اسپری کنید. وهن آسيب ۱۰ ولو ۱۵ سانتی‌ متر باز يافتن بدن كم ارزش است. باشد را دقیقا بغل روی اقصا تاثیر‌ گذاری که قبلا ترجمان دادیم اسپری کنید ولو بیشترین پخش عطر را داشته باشد. اذن بدهید عطر پهلو روی رخ خشک شود. دوباره يافتن و گم كردن دست کشیدن و پراكنده و جمع کردن عطر كنار بنده روی پوست، یا بهم مالیدن مچ‌ ها بعد از كاربرد عطر خودداری کنید. این کار نشانه تاثير عطر را کم می‌ کند. 

چگونه ماندگاری بوی آرزو بادا را افزایش دهیم؟

  • دوش بگیرید. دوش آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست می‌ شود. این امر باعث جذب بیشتر عطر بر روی پوست می‌ شود.
  • از مرطوب‌کننده ها و لوسیون‌ ها برای افزایش رطوبت پوست استفاده کنید. خشکی پوست مانع از ماندگاری و پخش رایحه عطر می‌ شود.
  • عطر را بر روی نقاطی که زخم یا خراش دارند اسپری نکنید. ترکیب عطر با مایعات بدن می‌ تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند شود.
  • عطر را روی نقاطی که در آنها از بوبر یا ضد عرق استفاده کرده‌اید نپاشید.
  • عطر را به ناحیه‌ هایی که عرق می‌ کنند، نزنید. زیر بغل یکی از نقاطی است که برخی عطر می‌ زنند. اینکار با توجه به میزان زیاد تعریق در این ناحیه، علاوه بر ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش‌ های شیمیایی، بوی نامطبوعی نیز بر جا می‌ گذارد.
  • موها محل مناسبی برای حفظ طولانی مدت رایحه هستند. مولکول های عطر به مو می چسبند و رایحه ای دلپذیر از خود به جا می‌ گذارند. برای اینکار مقداری عطر بر روی موها اسپری و سپس موها را شانه کنید. با اینکار عطر بر روی موها پخش می‌ شود. اما دقت کنید در انجام اینکار زیاده روی نکنید. عطرها به دلیل داشتن الکل می‌ توانند موهای شما را خشک کنند.
  • شیشه عطر را در جای خشک و خنگ نگهداری کنید. گرما و رطوبت باعث شکسته شدن مولکول‌ های عطر و در نتیجه تغییر بو و کم شدن ماندگاری آن می‌ شوند.
  • به اندازه عطر بزنید. اگر میزان عطر اسپری شده کم باشد عملا عطرتان را هدر داده‌اید. دوش گرفتن با عطر نیز باعث اذیت دیگران می‌ شود.
  • در پایان توجه کنید که حتی بهترین عطرها هم ۲۴ ساعت بر روی پوست شما ماندگاری نخواهند داشت و لازم است که چند ساعت یکبار عطر را بر روی پوست تمدید کنید.فروشگاه آنلاین مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *