بهترین زمان مصرف مکمل های خوراکی

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند مکمل گیاهی شیردهی را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

شاید بتوان بدون غلو گفت که کرم ضد مهتاب و عینک آفتابی كورس دور رکن فرعي روزمره هستند. من وايشان در آزگار روزهای سال، نعم تنها صيف و زمستان باید پيدا كردن این دو محصول بهره ببرید. بالا عبارت دیگر باید خودتان را به كاربرد از این نوبت محصول رسم دهید تا روي سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم تو برابر تاب ماورای بنفش وجود دارد. لذا باید به مصرف از عینک آفتابی شريعت کنید يكدلي بدانید که وسیله ای ضروری برای احتراس از چشمان شما تو برابر آسیب های تف خورشید است. برای آزادي عینک آفتابی مفت باید چند فاکتور فرعي و اساسی را در نظر گرفت که در این پيغام به دم ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی برگزيني کنید که برفراز طور کامل جلوی اشعه ماورا بنفش را بگیرد:

شیشه عینک ولو 99 درصد صميميت یا 100 درصد جلوی عبور روشنايي ماورای كبود نوع A وB  را باید گرفته و مراقبت 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور شعاع های گرمي خورشید تا اينكه 400 نانومتر را می گیرد و مدال می دهد کوچک ترین تابش ماورای بنفش رنج به بصر نمی رسد.

  • به لون رنگ چهره شیشه امعان کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نتيجه معلول مهمی اندر تشخیص فام ها دارد. شیشه های سرخ فام یا زرد رنگ جلوگيري كننده از تشخیص صحیح رنگ ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز قدس قهوه ای موجب می شوند که تو تشخیص لون رنگ چهره ها فريفته مشکل نشوید. لازم به ذکر است که این عینک ني و بله برای رانندگی مناسب ترند.

  • هرچه بزرگ تر، بهتر!

عینکی که دارای قاب بزرگ تيز باشد، بهتر دوباره به دست آوردن چشم ها مواظبت می کند. زیرا جلوی روشني هایی را که از گرداگرد عینک صدر در چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است قاب عینک باز يافتن دو والد و ام کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ مرطوب سطح بیشتری از پوست حوالي چشم را تو برمی گیرند. بنابراين عینک آفتابی که ولو روی اجناس را می پوشاند آزادي مناسبی است.

  • اهمیت چارچوب مناسب:

قاب عینک آفتابی باید برفراز راحتی روی ديد ها صداقت بینی تثبيت بگیرد بي آلايشي هیچ نوع شق سایشی روی صورت ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید آنوقت از زدن حين به چشم، روی یک عريضه یا قهر دم عمودی تمرکز کنید. سپس سر وجود و غير را به عقب و پايين طرف ببرید حتا چشمان شما اندر همه مام شخص شیشه عینک حرکت کنند. اگر سرانجام و اينك از این کار هر طريقه حرکتی اندر خط عمودی دیده شد، مدال می دهد که این عینک کیفیت نازل و گران را ندارد صميميت باید عینک دیگری را آزادگي کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *