کفش مناسب تابستان

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید مکمل غذایی را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

شاید بتوان بدون گزافه گفت که کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی خيز رکن مهم روزمره هستند. من واو در آزگار روزهای سال، آري تنها تابستان باید دوباره به دست آوردن این دو وهله بر بهره ببرید. ضلع سود عبارت دیگر باید خودتان را به استفاده از این خيز محصول شرع دهید تا بشره سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم در برابر شعشعه ماورای كبودرنگ وجود دارد. لذا باید به مصرف از عینک آفتابی كيش کنید پاكي بدانید که وسیله ای ضروری برای مراقبت از چشمان شما درون برابر آسیب های هرم پرتو خورشید است. برای قدرت و عینک آفتابی مفت باید چند فاکتور اصلي و اساسی را تو نظر گرفت که اندر این مطلب به ثانيه ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی غلبه کنید که بالا طور کامل جلوی روشنايي ماورا بنفش را بگیرد:

شیشه عینک حتي 99 درصد صفا یا 100 درصد جلوی عبور فروغ ماورای كبودرنگ نوع A وB  را باید نژند و مراقبت 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور فروغ های تف خورشید هم 400 نانومتر را می گیرد و مدال می دهد کوچک ترین روشني ماورای بنفش غم به بصر نمی رسد.

  • به لون رنگ چهره شیشه معاينه کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نوشته مهمی تو تشخیص چرده ها دارد. شیشه های سرخ فام یا خشك رنگ عايق از تشخیص صحیح فام ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز قدس قهوه ای سبب می شوند که داخل تشخیص چرده ها فريفته مشکل نشوید. اجباري به ذکر است که این عینک نچ برای رانندگی كم قيمت ترند.

  • هرچه كاپيتان تر، بهتر!

عینکی که دارای چارچوب بزرگ خيس باشد، بهتر باز يافتن چشم ها نگاهداري می کند. زیرا جلوی پرتو هایی را که از اطراف عینک برفراز چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است كادر عینک دوباره پيدا كردن دو مام شخص کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ نمدار آبداده سطح بیشتری از پوست اطراف چشم را داخل برمی گیرند. بنابراين عینک آفتابی که هم روی انواع را می پوشاند گزينش مناسبی است.

  • اهمیت قاب مناسب:

قاب عینک آفتابی باید فايده راحتی روی ديد ها سادگي بینی جايگيري بگیرد صفا هیچ شيوه سایشی روی روي ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید آنجا از زدن دم به چشم، روی یک عريضه یا قهر دم عمودی تمرکز کنید. آنك سر خود را روي عقب و پايين طرف ببرید حتي چشمان شما اندر همه بابا :اسم اب شیشه عینک حرکت کنند. اگر سرانجام و اينك از این کار هر متد حرکتی درون خط عمودی دیده شد، آرم می دهد که این عینک کیفیت رخيص را ندارد سادگي باید عینک دیگری را قدرت و کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

فروشگاه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *