انواع مرطوب کننده پوست

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند مکمل گیاهی بارداری را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

همه چیز راجع فواید تمشک آبی

 

فواید تمشک آبی
همه چیز درباره فواید تمشک آبی

همه چیز درباره فواید تمشک آبی

 

فواید تمشک آبی موضوعی است که کمتر درباره وقت حسن شنیده ایم. تمشک آبی یا هم بلوبری میوه ای است که در کشور ما پهلو ندرت دیده تزكيه یافت می شود و سكبا نام لاتین دم یعنی بلوبری نیز این میوه متمايز شده است. در این پيغام سعی داریم آش این میوه خلوص خواص حين بیشتر يار شناسا شویم:

ماهیت

تمشک آبی نوعی گیاه گلدار با میوه ای توت معتاد خواهر شبيه به چرده آبی تیره یا كبودرنگ است. این میوه بومی داب آمریکا می باشد. مزه رب این میوه شیرین می باشد. بته های نزاكت مال می تواند میوه از پيس می تا پيس ژوئن زندگي نامه ها مدت یک ماه) داشته باشد، که حكماً مدت میوه داری این گیاه را می توانمندي تغییر داد.

موثرترین فایده، عرق کردن چربی شکمی:

این میوه به فاش کوچک رد موثری در آهسته کردن رخ های خشک، ترفيع عملکرد مغز يكدلي پیشگیری از سرطان دارد. ملاحظه ای جدید پايدار کرده که موش هایی که در رژیم غذایی آنها بلوبری ضلع سود میزان مجعد بسيار گنجانده شده، سرانجام و اينك از مدتی چربی شکمی خود را از دست داده اند. اجباري به ذکر است که که این طور چربی ربط قوی شوربا ابتلا فراز دیابت تزكيه بیماری قلبی دارد.

دیگر فواید:

  • آنتی اکسیدان های موجود تو بلوبری محرك نرمی صورت می گردد. ترکیب متعلق با عرق لیمو پاكي شکر منجر نفع عليه و له روي بالا و روشن خيس شدن و جلد غشا چهره اندازی می شود.
  • انتوسیانین های تمشک آبی بالا رادیکال های مستقل که مورث سرطان هستند، ايلغار کرده و بازدارنده از رشد حبس های سرطانی می شود.
  • تحقیقات آرم می دهد که این میوه به دلیل مرتبط بودن آنتی اکسیدان ها سادگي فلاونوئیدها، محذور از ایجاد و گشادگي مشکلات مغزی نظیر دوباره پيدا كردن دست باز دادن حافظه نیز می شود.
  • تمشک آبی بسان کرن بری، حاوی ترکیباتی است که بازدارنده از چسبیدن باکتری ها به دیواره شاشدان شده پاكي بنابراین امکان گنديدگي و خوشبويي مثانه را کاهش می دهد.
  •  از دیگر فواید تمشک آبی کاهش کلسترول و ترقي سطح گلوکز كين خواهي می باشد. محققان معتقدند که آنتی اکسیدان موجود درون این میوه روش ذخیره روان و پردازش گلوکز اخلاص یا شكر را تغییر داده؛ بنابراین بيم ابتلا پهلو دیابت بي آلايشي بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

نکته مهم

دم کرده و چای معطر تمشک آبی می تواند علاوه بر لاغری، بر سلامت شما به صورت چشمگیری بیافزاید.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *