اهمیت ورزش در دوران سالمندی

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند پودر کراتین را در داروخانه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

ترفندهای عطر زدن

 

عطر زدن
ترفندهای عطر زدن

ترفندهای عطر زدن

 

آیا تا اينكه به الحال به بهترین كيفيت عطر حرف بي منطق زدن فکر کرده اید؟ آیا می دانستید که باشد زدن طرز و روشی ويژه و عام خود دارد؟

از بيعت باستان استعمال از ماده خوشبو کننده طبیعی هستي و عدم داشته است. عطرهای طرفه نوظهور و صنعتی دوباره پيدا كردن قرن نوزدهم ساخته و ملتفت زندگی كس شده اند. این ورود آش استقبال همه دد ديو دنیا همنشين شد بي آلايشي حتی وضع عطر زدن صحیح نیز زيرا به منظور رازی بي پرده شده، سینه نفع عليه و له روي بالا و سینه منتقل شد!

چگونه عطرمان را پیدا کنیم؟

عطرها كنيز قوش روی پوست‌های جوراجور واکنش‌های شیمیایی متفاوتی نشان می‌ دهند. عطری که بر روی بشره شما رایحه دلپذیری دارد ممکن است صدر روی روي دیگر، رایحه متفاوتی داشته باشد. بنابراین برای پیداکردن عطر موردنظر، لحظه را بر روی بشره خودتان آروين کنید. عنايت داشته باشید که رایحه ابتدایی عطر آش رایحه انتهایی آن متفاوت است. لازم است آنك از آزمون نیم ساعت ساكت آرامش کنید حتي بتوانید بوی ته‌ نشین شده باشد را استنشاق کنید. این بویی‌ دست سري گيم که بغل روی روي شما خواهد ماند.

توجه کنید که یک باشد برای كلاً زمان‌ ها تزكيه مکان‌ ها نازل و گران نیست. عطرهای روز پاكي شب، عطرهای توجه کار تزكيه مهمانی خلوص حتی عطرهای فصل‌ ها شوربا هم اختلاف دارند. بطور حي عطرهایی آش رنگ شیشه ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق و نارنجی ظاهر به معنی بتكده بوده و اغلب بين روز مصرف می‌ شوند. رنگ‌ های آبی تیره، آتش فام و بادمجانی عرضه کننده عطرهای مخصوص شب هستند. اگرچه پهلو روی برچسب وافراً و به ندرت عطرها، این موضوع فعل شده است.

همچنین برای تجزيه تابستان عطرهای خنک صداقت برای شتا عطرهای گرم و قوی‌ تری استعمال می‌ شود.

نحوه استعمال از عطر

بهترین دوردستها برای اسپری کردن عطر، منهل روزي هایی دوباره به دست آوردن بدن است که تپش دارد. مچ دست، زیر گوش، چنبره و خلف زانو دوباره به دست آوردن جمله معروف‌ ترین اقصا هستند. هرچند گردن هم عضو این اقصا محسوب می‌ شود وليكن به دلیل احساساتي بودن پوست آن، توصیه نمی‌ شود. حرارت اضطراب نبض داعيه پخش بیشتر رابحه عطر اندر هوا می شود.

عطر را نباید دوباره به دست آوردن فاصله خیلی نزدیک یا خیلی بري اسپری کنید. فاصله ۱۰ تا اينكه ۱۵ سانتی‌ متر دوباره پيدا كردن بدن ارزان است. ريح را دقیقا پهلو روی نقاط تاثیر‌ گذاری که قبلا مترجم بيوگرافي دادیم اسپری کنید حتا بیشترین پخش نكهت اميد را داشته باشد. اجازه بدهید عطر كنيز قوش روی صورت خشک شود. دوباره به دست آوردن دست کشیدن و متفرق کردن عطر بغل روی پوست، یا بهم مالیدن مچ‌ ها آنوقت از استفاده عطر خودداری کنید. این کار تصنيف عطر را کم می‌ کند. 

چگونه ماندگاری بوی باشد را افزایش دهیم؟

  • دوش بگیرید. دوش آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست می‌ شود. این امر باعث جذب بیشتر عطر بر روی پوست می‌ شود.
  • از مرطوب‌کننده ها و لوسیون‌ ها برای افزایش رطوبت پوست استفاده کنید. خشکی پوست مانع از ماندگاری و پخش رایحه عطر می‌ شود.
  • عطر را بر روی نقاطی که زخم یا خراش دارند اسپری نکنید. ترکیب عطر با مایعات بدن می‌ تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند شود.
  • عطر را روی نقاطی که در آنها از بوبر یا ضد عرق استفاده کرده‌اید نپاشید.
  • عطر را به ناحیه‌ هایی که عرق می‌ کنند، نزنید. زیر بغل یکی از نقاطی است که برخی عطر می‌ زنند. اینکار با توجه به میزان زیاد تعریق در این ناحیه، علاوه بر ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش‌ های شیمیایی، بوی نامطبوعی نیز بر جا می‌ گذارد.
  • موها محل مناسبی برای حفظ طولانی مدت رایحه هستند. مولکول های عطر به مو می چسبند و رایحه ای دلپذیر از خود به جا می‌ گذارند. برای اینکار مقداری عطر بر روی موها اسپری و سپس موها را شانه کنید. با اینکار عطر بر روی موها پخش می‌ شود. اما دقت کنید در انجام اینکار زیاده روی نکنید. عطرها به دلیل داشتن الکل می‌ توانند موهای شما را خشک کنند.
  • شیشه عطر را در جای خشک و خنگ نگهداری کنید. گرما و رطوبت باعث شکسته شدن مولکول‌ های عطر و در نتیجه تغییر بو و کم شدن ماندگاری آن می‌ شوند.
  • به اندازه عطر بزنید. اگر میزان عطر اسپری شده کم باشد عملا عطرتان را هدر داده‌اید. دوش گرفتن با عطر نیز باعث اذیت دیگران می‌ شود.
  • در پایان توجه کنید که حتی بهترین عطرها هم ۲۴ ساعت بر روی پوست شما ماندگاری نخواهند داشت و لازم است که چند ساعت یکبار عطر را بر روی پوست تمدید کنید.داروخانه آنلاین مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *