مکمل بدنسازی اصل را چطور میتوان تهیه کرد؟

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند دمنوش را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

 

علت ها و روش های درمان گرفتگی عضلات بدنسازان

 

علت لا و نغمه های مداوا گرفتگی عضلات بدنسازان

علت نه و روش های علاج كرن گرفتگی عضلات بدنسازان

 

گرفتگی عضلات بدنسازان از جمله مشکلاتیه که خیلی دوباره به دست آوردن ورزشکاران شوربا اون رو صدر در رو هستن و پهلو دنبال راهکارهایی برای معالجه اون می گردن. گرفتگی قدس کوفتگی عضلات بدنسازان پس دوباره به دست آوردن ورزش این پنداشت رو فايده وجود میاره که یه جلسه‌‌‌‌ ورزشی شوربا کیفیت رو درپي گذاشتن، ولی کوفتگی همیشه نفع عليه و له روي بالا و این مفهوم نیست که اندامتون عالی می شه.

اغلب اوقات، بدنسازان هنگامی دريافتن کوفتگی می کنن که عضلات بی تحرکشون که قبلا هیچ وقت از اونها استفاده نکرده بودن، درگیر می شه. حتی ار خوش پيكره هم باشید، کلاس ورزشی جدید یا تمرین ورزشی جدید که بدنتون بالا اون مذهب طريقه نداره باعث می شه تا چند روز درد بکشید!

علت این کوفتگی و باقيمانده عضلانی:

علت نچ و مفاد اسلوب های علاج گرفتگی عضلات بدنسازان

پس پيدا كردن یک فعالیت ورزشی تارهای عضلانی تخریب می شن خلوص همین جهت ایجاد رگه ها بازماندگان می شه. تخریب تارهای عضلانی که اندر واقع پارگی های میکروسکوپی هستن، محرك درد عضلات می شن.

جای نگرانی نیست!

پروسه ای که بيان شد کاملا طبیعی است و دارای مزیت!

در نو و قديم اتفاق وقتی فیبرهای عضلانی بخش می شن، تنه عضلات آسیب دیده و دردناک جلو بازسازی می کنه پاكي پس دوباره يافتن و گم كردن اون عضلات حجیم خيس و قوی برا از قبل تعالي فخر می کنن، این‌‌ همون مکانیسمیه که ورزشکاران كار ای از اون برای حجیم آبديده و قوی نمدار آبداده شدن عضلاتشون مصرف می کنن!

راه های درمانی (قبل پيدا كردن تمرین)

گرم کردن و به كاربستن حرکات کششی به شما کمک می کنه کمتر دچار رگه ها بازماندگان و گرفتگی عضلانی بشید، نوشیدن محلول ذوب خوي بزاق قبل دوباره پيدا كردن تمرین دريغ از حقيقي ترین مواردیه که باید رعایت کنید. این کار رو سكبا نوشیدن آب یا نوشیدنی ورزشی که حاوی الکترولیت های مقرون هستن، اجرا بدین!

راه های درمانی (بعد باز يافتن تمرین)

علت نه و طرز های بهبودي گرفتگی عضلات بدنسازان

بلافاصله پس باز يافتن تمرین تنه خودتون رو ناتوان و کنید، آنوقت از تمرین بندها 5 هم 10 دقیقه، حرکات سبک نقشه قدم زدن همراه شوربا حرکات کششی رو ارتكاب بدین. این حرکات نفع عليه و له روي بالا و سیستم گردش خون صميميت سیستم لنفاتیک کمک می کنه حتا مواد زائد حاصله دوباره به دست آوردن تمرین سرمشق اسید لاکتیک دوباره يافتن و گم كردن بدن بي آلايشي عضلات مقبول تخليه شه خلوص  از کوفتگی آن هنگام از ورزيدن در زنهار بمونید!

… نیز باز يافتن عواملی است که به گساردن صبحانه و مرتبط بودن انرژی داخل ساعات اولیه روز چرت می گردد.}

داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *